Język strony
Zaloguj się do dzienniczka

W Bibliotecznym Escape Roomie

Znajdujecie się wśród przeróżnych historii, opowieści o radościach i smutkach, życiu oraz umieraniu...

Wszystkie one zostały przelane na papier i zaklęte w księgi, a potem zmagazynowane w magicznym miejscu zwanym „BIBLIOTEKĄ”.

Waszym zadaniem jest uwolnienie się, znalezienie klucza, którym jest odpowiednie hasło. By je odnaleźć, bądźcie czujni i współpracujcie ze sobą. Każdy pomysł może okazać się na wagę złota...

Waszymi sprzymierzeńcami są książki. Pomagają ludziom od tysięcy lat. Niosą wiedzę, mądrość, ale nieodpowiednio użyte mogą też być zagrożeniem.

NIE TRAĆCIE NADZIEI, ZAWSZE JEST JAKIEŚ ROZWIĄZANIE!

CZEKAMY NA WAS PO DRUGIEJ STRONIE DRZWI, DO ZOBACZENIA PO WYKONANIU WSZYSTKICH ZADAŃ.

Z taką to fabułą spotkali się w piątek, 9 czerwca, o 15.30 chętni do zabawy gimnazjaliści. Przed nimi postawiono wiele zadań, po ok. 40 minutach wszystkie udało im się rozwiązać. Biblioteka w tym dniu zamieniła się w najeżony niespodziankami pokój. Trzeba było bardzo uważnie po nim stąpać, mieć oczy szeroko otwarte, myśleć i być niebywale kreatywnym. Wszystko po to, by nie dać się zwieść błędnym podpowiedziom i odnaleźć klucz do drzwi wyjściowych. Liczyły się precyzja, współpraca i niebanalne pomysły, a tego naszym gimnazjalistom nie zabrakło. Udało im się zatem z uśmiechami na twarzy i z nową wiedzą w głowie opuścić bibliotekę.

DO ZOBACZENIA ZA ROK PODCZAS KOLEJNEJ EDYCJI NASZEGO BIBLIOTECZNEGO ESCAPE ROOMU.

Małgosia Jarosz, Magda Spychała-Reiss

 

 

Pomagają nam