Język strony
Zaloguj się do dzienniczka

Dębinka charytatywnie

Jak co roku grudzień przebiegł nam pod hasłem „działamy dla innych”. Najpierw był 4. Festiwal Piernika, na który Dębinkowe rodziny przyniosły pięknie wyglądające, i na pewno bardzo smaczne, wypieki. Mogliśmy je podziwiać w holu szkoły. Było bardzo kolorowo. Następnie te słodkości, ale także ozdoby, karteczki, latarenki, wieńce przygotowane pod okiem p. Grażyny Bober  sprzedawaliśmy na Jarmarku Świątecznym. Uzbieraliśmy na nim aż 5988,83 zł. Dzięki tej akcji wspomożemy sportsmenkę, walczącą o wyjazd na Olimpiadę do Tokio - Kasię Sobierajską. 

Przy okazji Jarmarku Świątecznego sprzedawaliśmy szale i chusty tkane ręcznie przez podopiecznych Fundacji Flame of Hope w Indiach. Przekazaliśmy na ich konto 1500 zł.

Wszystkie klasy wzięły udział w akcji "I Ty możesz zostać św. Mikołajem", dzięki której podopieczni z OWDiR w Kołaczkowie otrzymali gwiazdkowe podarunki.

"Świąteczna Gałązka" także przyniosła prezenty dla dzieci w trudnej sytuacji ze szkoły Podstawowej nr 84 w Poznaniu.

Od listopada, podczas różnych akcji (kawiarenki i stoisko na jarmarku) zbieramy także fundusze na leczenie Jasia Woźniaka - dotychczas zebraliśmy kwotę 1591zł.

Wszystkim zaangażowanym w akcje charytatywne: nauczycielom, uczniom, rodzicom - serdecznie dziękujemy za wsparcie, zaangażowanie i okazane serce. dziękujemy, że możemy na Was liczyć.

W imieniu SKW  Teresa Myszkowska

 

Pomagają nam