Sukcesy uczniów 2018/2019
WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO – opieka merytoryczna Pani Adriana Haładuda
1. Antek Lenicki kl. 8b - laureat
2. Dominika Haik kl. IIIb GIM - laureatka
WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY – opieka merytoryczna Pan Adam Bech
1. Szczepan Damasiewicz kl. III GIM - laureat
WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY - opieka merytoryczna - Panie Teresa Myszkowska, Monika Pontus – Ćwir
1. Marianna Myszkowska kl. IIIb GIM - lauretka
2. Alicja Ćwir kl. IIIa GIM - finalistka
3. Barbara Biechońska kl. 8a - finalistka
4. Anna Łęcka kl. 8a - finalistka
5. Jakub Żakowiecki kl. 8a - finalista
6. Kajetan Kucharski kl. 8b - finalista
WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY - opieka merytoryczna - Pani Natalia Jurzynek
1. Alicja Ćwir kl. IIIa GIM – laureatka
WOJEWÓDZKI KONKURS GEOGRAFICZNY - opieka merytoryczna - Pani Basia Kowalik
1. Maciej Leśniewicz kl. IIIb GIM - laureat
2. Mikołaj Lipiński kl. IIIb GIM - finalista
3. Adam Roemer kl. IIIa GIM - finalista
WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO - opieka merytoryczna Pani J. Karasińska
1. Pola Ograbek kl. 8b - finalistka
2. Kornelia Grzesiak kl. 7a – finalistka
WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI - opieka merytoryczna Pani A. Haładuda
1.Wiktoria Marczak, kl. IIIb GIM - finalistka
OGÓLNOPOLSKI KONKURS "Z poprawną polszczyzną na co dzień" - opieka merytoryczna Panie K. Przybył i M. Spychała
1. Zuzanna Janyga, kl. 6a - finalistka
2. Leonard Nowakowski, kl.2b – finalista
WOJEWÓDZKI KONKURS GEOGRAFICZNY OBIEŻYŚWIAT – opieka merytoryczna Pani Barbara Kowalik
Zespół: Maciej Leśniewicz i Mikołaj Lipiński – I miejsce
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY – opieka merytoryczna Pani Barbara Kowalik
Zespół: Zuzanna Janyga, Juliusz Korczyński, Alfred Górny – III miejsce
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS EKONOMICZNY
Kajetan Kucharski i Michał Machoj - wyróżnienie
WIELKOPOLSKI KONKURS SZKOLNEJ PIOSENKI DZIECIĘCEJ - opieka merytoryczna Pan K. Napieralski
III miejsce dla zespołu w składzie: Brzezińska Kornelia, Kubacka Laura, Wilczyńska Marta, Charzewska - Łukaszuk Weronika, Hrab Anna, Tyburska Natasza, Wróblewska Maja, Grochulska Julia, Rakowicz - Barreto Antonia, Bąkowska Amelia, Durniat Martyna, Grobelna Martyna, Janik Zofia, Lenicka Wiktoria, Pułról Matylda, Tyburska Marianna, Żakowiecka Dominika, Marianna Kłos.
SUKCESY W SZACHACH O ZASIĘGU WOJEWÓDZKIM I OGÓLNOPOLSKIM
1. Zofia Prawucka kl. 5c
- Półfinał Mistrzostw Polski Juniorów do lat 11, VIII miejsce, awans do Mistrzostw Polski
- Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Młodzików, do lat 11 - III miejsce
- Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Młodzików w szachach szybkich, do lat 10 – V miejsce
2. Joanna Lewicka kl. 5c
- Półfinał Mistrzostw Polski Juniorów do lat 11, V miejsce, awans do Mistrzostw Polski
- Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Młodzików, do lat 11 - VIII miejsce
- Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Młodzików w szachach szybkich, do lat 10 - II miejsce
3. Noe Rosenfeld kl. 6b
- Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Młodzików do lat 13 - IV miejsce
4.Grzegorz Hanicki kl. 1b
- Mistrzostwa Wielkopolski do lat 7, 27 miejsce
MIĘDZYNARODOWY KONKURS KREATYWNOŚCI –ODYSEJA UMYSŁU – opieka merytoryczna Panie Agnieszka Kroll i Krystyna Przybył
Zespół: Jagna Szerszenowicz, Wiktoria Rezlewicz, Marta Wilczyńska, Anna Hrab, Tomasz Dachowski, Ryszard Pankiewicz, Mateusz Kostusiak – laureaci I stopnia
Zespół: Dominik Purski, Stanisław Regulski, Stefan Okoniewski, Mariannna Suchańska, Sara Werner, Wiktoria Strzelecka, Maja Machoj – laureaci II stopnia
OGÓLNOPOLSKIE ZIMOWE MISTRZOSTWA SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH – opieka Pani Anna Parodowska, Pan Jacek Paradowscy, Pani Bogna Stabno.
Katarzyna Jędrzejczak I m-ce,
Katarzyna Błaszczak II m-c,
Dominika Haik III m-ce,
Janek Płończak, Marysia Repczyńska, Alex Fornalik IV m-ce,