Sukcesy uczniów
L.p. |
Imię i nazwisko ucznia |
Nazwa konkursu |
Osiągnięcia |
Nauczyciel prowadzący |
---|---|---|---|---|
1. |
Joanna Hermann |
Wojewódzki Konkurs Matematyczny |
finalistka |
Monika Pontus-Ćwir |
2. |
Joanna Hermann |
Konkurs Matematyczny |
II miejsce |
Monika Pontus-Ćwir |
3. |
Joanna Hermann |
Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia |
III miejsce |
Aleksandra Sommerfeld |
4. |
Jan Bobrowski |
Wojewódzki Konkurs Matematyczny |
finalista |
Monika Pontus-Ćwir |
5. |
Jan Bylicki |
Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy |
finalista |
Karol Bielski |
6. |
Maciej Kołodziejczyk |
Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia |
IV miejsce |
Aleksandra Sommerfeld |
7. |
Bartosz Kałmuczak, |
Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia |
laureaci |
Aleksandra Sommerfeld |
8. |
Maciej Jezierski, |
Ogólnopolski Konkurs "Z poprawną polszczyzną |
finaliści |
Magdalena |
9. |
Zosia Bukowska, |
Genius Logicus A |
Międzynarodowy Mistrz |
Aleksandra Sommerfeld |
10. |
Nikodem Dziewiatowski, |
Genius Logicus B |
Międzynarodowy Mistrz |
Aleksandra Sommerfeld |
11. |
Tymek Górski, |
Międzynarodowy Konkurs Kreatywności „Odyseja Umysłu” |
I miejsce |
Anna Matyja-Bielska, |
12. |
Aleksandra Baumgart, |
Międzyszkolny Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy "Dąbczak" |
III miejsce |
Basia Kowalik |
13. |
Karolina Płaza |
Ogólnopolski Mistrzostwa Sportów Zimowych dla Szkół Niepublicznych |
II miejsce |
Anna Paradowska |
14. |
Julia Rogowska, |
Ogólnopolski Mistrzostwa Sportów Zimowych dla Szkół Niepublicznych | III miejsce (snowboard) |
Anna Paradowska |
Gimnazjum:
L.p. |
Imię i nazwisko ucznia |
Nazwa konkursu |
Osiągnięcia |
Nauczyciel prowadzący |
---|---|---|---|---|
1. |
Sonia Kaczmarek |
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego |
laureatka |
Adrianna Haładuda |
2. |
Sonia Kaczmarek |
Konkurs Języka Polskiego "Złota Żabka" |
wyróżnienie |
Adrianna Haładuda |
3. |
Sonia Kaczmarek |
Nagroda Miasta Poznania |
Adrianna Haładuda |
|
4. |
Agnieszka Zawisza |
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego |
finalistka |
Adrianna Haładuda |
5. |
Agnieszka Zawisza |
Wojewódzki Konkurs Historyczny |
finalistka |
Adam Bech |
6. |
Weronika Wencel |
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego |
finalistka |
Adrianna Haładuda |
7. |
Bianka Wojciechowska |
Wojewódzki Konkurs Fizyczny |
finalistka |
Aneta Dwornik |
8. |
Michał Bąkowski |
"Z poprawną polszczyzną |
finalista |
Magdalena Spychała-Reiss |
9. |
Wiktoria Kruszczyńska |
IV Międzynarodowy Konkurs Artystyczny im. Włodzimierza Pietrzaka pt. „Całej ziemi jednym objąć nie można uściskiem” |
I miejsce |
Grażyna Bober |
10. |
Filip Frankus |
Ogólnopolskie Mistrzostwa Sportów Zimowych dla Szkół Niepublicznych |
II miejsce |
Jacek Paradowski |
11. |
Filip Frankus |
Nagroda Miasta Poznania |
Jacek Paradowski | |
12. |
Przemek Pernak |
Ogólnopolskie Mistrzostwa Sportów Zimowych dla Szkół Niepublicznych |
II miejsce |
Jacek Paradowski |