2015 - 2016
Imię i nazwisko ucznia |
Nazwa konkursu |
Osiągnięcia |
Nauczyciel prowadzący |
---|---|---|---|
Mikołaj Lipiński |
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego |
laureat |
Justyna Kmiecik |
Mikołaj Lipiński |
Wojewódzki Konkurs Matematyczny |
laureat |
Agnieszka Telążka |
Franciszka Jędraszak |
Wojewódzki Konkurs Matematyczny |
laureatka |
Monika Pontus-Ćwir |
Alicja Ćwir |
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego |
finalistka |
Justyna Kmiecik |
Alicja Ćwir |
Wojewódzki Konkurs Matematyczny |
finalistka |
Agnieszka Telążka |
Hania Kandziora |
Konkurs „Z poprawną polszczyzną na co dzień” |
laureatka |
Krystyna Przybył |
Zespół Wokalny Dębinka: |
I Konkurs Szkolnej Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej organizowany przez Katedrę Edukacji Muzycznej Akademii Muzycznej w Poznaniu |
II miejsce |
Karol Napieralski |
Drużyna Odysei Umysłu: |
Finał Ogólnopolski Odysei Umysłu |
I miejsce |
Anna Matyja-Bielska, Agnieszka Kroll |
Gimnazjum:
Imię i nazwisko ucznia |
Nazwa konkursu |
Osiągnięcia |
Nauczyciel prowadzący |
---|---|---|---|
Jagoda Pieńkowska |
Wojewódzki Konkurs Biologiczny |
laureatka |
Karol Bielski |
Jagoda Pieńkowska |
Wojewódzki Konkurs Chemiczny |
laureatka |
Dominika Jasińska |
Mikołaj Myszkowski |
Wojewódzki Konkurs Fizyczny |
laureat |
Aneta Dwornik |
Filip Rochowiak |
Wojewódzki Konkurs Biologiczny |
laureat |
Karol Bielski |
Aleksandra Baumgart |
Wojewódzki Konkurs Historyczny |
laureatka |
Renata Kuśnierczak |
Julia Rogowska |
Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie |
finalistka |
Agnieszka Kroll |
Jan Bobrowski |
Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie |
finalista |
Agnieszka Kroll |
Jan Bylicki |
Wojewódzki Konkurs Fizyczny |
finalista |
Aneta Dwornik |
Lubosław Pirjankow |
Wojewódzki Konkurs Geograficzny |
finalista |
Barbara Kowalik |
Julia Rzepka, |
Wojewódzki Konkurs Geograficzny OBIEŻYŚWIAT |
II miejsce |
Barbara Kowalik |
Mikołaj Dziewiatowski, Marcin Popławski, |
Międzyszkolny konkurs interdyscyplinarny "Geografia z matematyką za Pan Brat" |
I miejsce |
Barbara Kowalik |