Język strony
Zaloguj się do dzienniczka

2013 - 2014

 

 

L.p.

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

Nauczyciel prowadzący

 

1.

Magdalena Kiełbasiewicz

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

laureatka

Piotr Reiss

2.

 

Magdalena Kiełbasiewicz

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

laureatka

Justyna Karasińska

3.

 

Wojciech Andree

Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

laureat

Agnieszka Kroll

 

4.

Dominika Kościelaniak

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

laureatka

Erwina Jiya

5.

Paweł Pazdrowski

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

laureat

Natalia Jurzynek

6.

Jacek Jankowiak

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

finalista

Aneta Dwornik

7.

Natalia Prądzyńska

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

laureatka

Erwina Jiya

8.

Michalina Płatkiewicz

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

finalistka

Natalia Jurzynek

9.

Martyna Stawna

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

finalistka

Natalia Jurzynek

10.

Michalina Płatkiewicz

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

finalistka

Karol Bielski

11.

Natalia Prądzyńska

 

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

finalistka

Erwina Jiya

 

12.

Dominik Teusz

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

finalista

Ewa Zalita

13.

Karolina Tomczyk

Ogólnopolski Konkurs Ojczyzny Polszczyzny

finalistka na etapie wojewódzkim

Piotr Reiss

14.

Martyna Stawna

Ogólnopolski Konkurs Ojczyzny Polszczyzny

finalistka na etapie wojewódzkim

Piotr Reiss

15.

 

Maria Korcz

Ogólnopolski Konkurs Ojczyzny Polszczyzny

finalistka na etapie wojewódzkim

Piotr Reiss

 

16.

Milan Stanisic, Paweł Pazdrowski

 

Międzyszkolnym Konkursie Geograficznym „Obieżyświat”.

V miejsce

Barbara Kowalik

17.

 

Jacek Jankowiak, Katarzyna Orlińska

 

Międzyszkolny Konkurs „Młody Einstein”

II miejsce

Aneta Dwornik

18.

Maria Maćkowiak, Karolina Tomczyk

Międzyszkolny Konkurs „Młody Einstein”

III miejsce

Aneta Dwornik

SUKCESY SPORTOWE GIMNZAJUM

19.

zespołowo

Ogólnopolskie  Zimowe Igrzyska Szkół Niepublicznych

VI  miejsce

Anna i Jacek Paradowscy

20.

Aleksandra Paradowska

Ogólnopolskie  Zimowe Igrzyska Szkół Niepublicznych

I  miejsce

MISTRZYNI POLSKI

(snowboard)

II  m-ce    w klasyfikacji generalnej ( V-ce Mistrzyni Polski)

Anna i Jacek Paradowscy

21.

Ignacy Pawlak

Ogólnopolskie  Zimowe Igrzyska Szkół Niepublicznych

V   miejsce

(snowboard)

Anna i Jacek Paradowscy

22.

 

Ernest Sieczkowski

Ogólnopolskie  Zimowe Igrzyska Szkół Niepublicznych

V miejsce

(narty)

Anna i Jacek Paradowscy

23.

 

Aleksandra Paradowska

 

Indywidualne Mistrzostwa Polski 2014

I miejsce

(GU17)

Anna i Jacek Paradowscy

24.

 

Wiktoria Skała

Puchar Poznania Malta Ski

I miejsce (snowboard)

Anna i Jacek Paradowscy

25.

 

Ignacy Pawlak

Puchar Poznania Malta Ski

I miejsce

(snowboard)

Anna i Jacek Paradowscy

26.

 

Karolina Szczygieł,

Jacek Wapner,

Ernest  Sieczkowski,

Agata Wapner

Grand Prix Malta Ski Liga Szkolna

I miejsce    (narciarstwo zjazdowe)

Anna i Jacek Paradowscy

27

Wiktoria Skała,

Aleksandra Paradowska, Agata Wapner, Ignacy Pawlak

Grand Prix Malta Ski Liga Szkolna

I miejsce   

(snowboard)

Anna i Jacek Paradowscy

 

Pomagają nam