Język strony
Zaloguj się do dzienniczka

Konkurs Genius Logicus

W ub. roku szkolnym 2018/19 - uczniowie naszej szkoły kolejny raz  brali udział w Konkursie GENIUS LOGICUS. Wyniki dotarły do nas dopiero po wakacjach, dlatego też dopiero teraz o nich informujemy.

W konkursie startują dzieci w kilku kategoriach wiekowych, celem jest rozwiązywanie zadań logicznych i łamigłówek w wersji bez pomiaru czasu oraz w wersji z pomiarem czasu. Biorą w nim udział uczniowie ze Słowacji, Czech, Polski, Węgier, Słowenii, Chorwacji, Rumunii, Rosji.

Z radoscią informujemy, że kilkoro naszych uczniów zdobyło prestiżowy CERTIFICATE FOR THE PARTICIPATION IN THE INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP, YEAR 2017/2018,

Są to nasi absolwenci:

w kategorii wiekowej 02

- ALICJA ĆWIR- 1 MIEJSCE W KRAJU, 3 W RANKINGU MIĘDZYNARODOWYM

- MARCIN POPŁAWSKI- 2 MIEJSCE W KRAJU, 11 W RANKINGU MIĘDZYNARODOWYM

 

W kategorii wiekowej 04:

-MIKOŁAJ GRZECHOWIAK 1 MIEJSCE W KRAJU,3 W RANKINGU MIĘDZYNARODOWYM

- KACPER MIGAŁA - 3 MIEJSCE W KRAJU, 14  W RANKINGU MIĘDZYNARODOWYM

 

Uczniowie z naszej szkoły, którzy osiągnęli najlepsze wyniki to:

  • Na poziomie 05: ROZALIA KOMOROWSKA - 1.miejsce w kraju, 20 w rankingu międzynarodowym, EWA ROSZKIEWICZ - 2.miejsce w kraju, 21 w rankingu międzynarodowym, PIOTR GAZDA- 3.miejsce w kraju, 23 w rankingu międzynarodowym (klasy 4)

 

  • Na poziomie 04: ALEKSANDRA KRYSTEK - 1.miejsce w kraju, 19 w rankingu międzynarodowym, FILIP SKORASZEWSKI - 2.miejsce w kraju, 23 w rankingu międzynarodowym, MARTA ROSZKIEWICZ - 3.miejsce w kraju, 28 w rankingu międzynarodowym (klasy 5)

 

  • Na poziomie 03: MARTYNA DURNIAT - 2.miejsce w kraju, 35 w rankingu międzynarodowym, WIKTORIA LENICKA - 3.miejsce w kraju, 55 w rankingu międzynarodowym, IGNACY KUCHARSKI - 4.miejsce w kraju, 58 w rankingu międzynarodowym (klasy 7 i 6)

 

  • Na poziomie 02: ANTONI LENICKI - 3.miejsce w kraju, 9 w rankingu międzynarodowym, KAJETAN KUCHARSKI - 5.miejsce w kraju, 24 w rankingu międzynarodowym, MICHAŁ MACHOJ - 6.miejsce w kraju, 25 w rankingu międzynarodowym (nasi absolwenci).

 

Wszystkim uczestnikom, a szczególnie laureatom- serdecznie gratulujemy!

 

Iza Zawartowska-psycholog szkolny 

 

 

 

 

Pomagają nam