Język strony
Zaloguj się do dzienniczka

Zajęcia pozalekcyjne w gimnazjum

Kółka zainteresowań dla klas 4 - 7 i gimnazjum w roku szkolnym 2017-2018.

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 i Społeczne Gimnazjum DĘBINKA

 

dzień tygodnia

nazwa kółka

adresaci

termin

sala

prowadzący

poniedziałek

Matematyczny klops

4-6

14.20

011

Jakub Laszuk, Judyta Dybikowska

 

Magia kina; projekt: Szkoła Dziedzictwa Działaj!

7

14.20

225

Renata Kuśnierczak

Adriana Haładuda

 

Kółko komputerowe

7, II GIM

15.15

215

Laszuk Jakub

 

 

Zespołowe gry sportowe

4-6

15.15

sala gim.

Anna Paradowska

 

 

Wędrówka do źródeł teatru

7 i II-III GIM

16.05

sala widowiskowa

Piotr Reiss

 

wtorek

Kółko historyczne: Człowiek w świecie totalitaryzmów

7, II-III GIM

7.40

225

Renata Kuśnierczak

 

Zespoły wokalne

4 - 6

15.15

211

Karol Napieralski

 

 

Odyseja Umysłu

Grupa I

14.20

201

Agnieszka Kroll

 

 

Odyseja Umysłu

Grupa II

15.15

201

Agnieszka Kroll

 

 

Kółko komputerowe

4-6

14.20

215

Jakub Laszuk

 

 

Odkrywając kulturę krajów anglojęzycznych ("Exploring British and American Culture")

4-7

15.15

221

Agnieszka Frankowska

 

Piłka nożna

7, II- II GIM

15.15

sala gim.

Łukasz Dziewulski

 

 

BASEN dodatkowy (zajęcia płatne)

4-7

15.30

pływalnia AWF

Jacek Paradowski    

 

środa

Sztuka rysowania, malowania

4-6

14.20

111

Grażyna Smelkowska-Bober

 

Kółko i krzyżyk – matematyczne wyzwania

5-6

14:20

204

Teresa Myszkowska

 

Odyseja Umysłu

Grupa III

15.15

201

Agnieszka Kroll

 

 

Fakultet medyczny

7, II-III GIM

7.40

156

Natalia Jurzynek, Aneta Dwornik, Karol Bielski

 

Piłka siatkowa

7, II-III GIM

15.15

sala gim.

Jacek Paradowski

 

 

Łyżwy (zajęcia płatne)

6,7, II-II GIM

15:15

lodowisko POSIR Chwiałka

 

 

Anna Paradowska

Agnieszka Telążka

czwartek

Biologia na szóstkę

7, II, IIIGIM

7:40

219

Karol Bielski

 

 

Piłka koszykowa

7, II-II GIM

7.40

sala gim.

Anna Paradowska

 

 

Ziarenka matematyczne

4

14.20

208

Monika Pontus-Ćwir

 

 

Kółko teatralno-muzyczne

4-7

15.15

211

 

Karol Napieralski, Agnieszka Kroll

 

Kółko programistyczne

III GIM

15:15

215

Jakub Laszuk

 

 

Piłka nożna

4-6

15.15

sala gim.

Jacek Paradowski

 

 

Kółko doświadczalne

4-6

15.15

221

Aneta Dwornik

 

piątek

Matematyka kołem się toczy

7

7.40

226

Monika Pontus-Ćwir

 

 

Kółko gier planszowych

7, II, IIIGIM

15:15

219

Karol Bielski

 

 

Tropimy tajemnice i zagadki historii

4-7

14.20

225

Agnieszka Kroll

 

Zespół  wokalny

5

14.20

211

Karol Napieralski

 

sobota

Turystyczne „Piechur”

4-7

9.00-15.00

 

Barbara Kowalik


Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne i wyrównawcze w roku szkolnym 2017-2018.

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 i Gimnazjum DĘBINKA


dzień

nazwa zajęć

adresaci

godzina

sala

prowadzący

poniedziałek

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego.

kl. V i VI

14.20

214

M. Spychała-Reiss

 

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

kl. 2a, 2b

 

8.30

113

E.Korcz

 

Zajęcia wyrównawcze

z matematyki

kl. 2a, 2b

 

8.30

121

M. Wiśniewska

 

Gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna

kl.1,2,3

gr. 1-2

8.30

s. gim. piwnica

A.Paradowska

J. Paradowski

 

Zajęcia logopedyczne

kl.3a

9.20

125

I.Zawartowska

 

wtorek

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

kl. VIa i  VIb

 

14.20

124

A. Sommerferld

 

Zajęcia logopedyczne

kl.0

11.20

125

A.Kruszelnicka

 

 

Zajęcia logopedyczne

kl.1b

12.15

125

A.Kruszelnicka

 

środa

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

kl. IV c i IVd

 

14.20

124

A. Sommerferld

 

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

kl. II GIM

 

7.30

124

A. Sommerferld

 

Gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna

kl.1,2,3

gr. 3

8.30

s.gim. piwnica

A. Paradowska

 

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

kl.7 a i b

 

7.30

125

I.Zawartowska

 

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

kl.4 a i b

14.20

125

I.Zawartowska

 

Zajęcia logopedyczne

kl.3c

12.05

125

I.Zawartowska

 

 

Zajęcia logopedyczne

kl.2a

13.15

125

I.Zawartowska

 

czwartek

Opieka indywidualna - zamiast kk

kl. VIb

 

15.05

124

A. Sommerferld

 

Gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna

kl. 1,2,3

gr. 4

14.20

s.gim. piwnica

J.Paradowski

 

Zajęcia logopedyczne

kl.3 b

13.15

125

I.Zawartowska

 

piątek

Gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna

kl. 1,2,3

gr. 5

8.30

s.gim. piwnica

J.Paradowski

 

Opieka indywidualna - lekcja równoległa

kl. 3c

 

12.15

124

A. Sommerferld

 

Opieka indywidualna - zamiast kk

kl. VIa

 

14.20

124

A. Sommerferld

 

Opieka indywidualna

kl.3a

8.30

125

I. Zawartowska

 

 

Opieka indywidualna- lekcja równoległa

kl. 3d

12.05

125

I.Zawartowska

 

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

kl.5a i b

 

14.20

125

I.Zawartowska

 

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego.

kl. 7, II i III GIM

7.40

 

141

A. Haładuda

 

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

 

kl.3a, 3b, 3c ,3d

 

8.30

 

113

E. Korcz

 

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

kl. 3a, 3b, 3c, 3d

 

8.30

121

M. Wiśniewska

 

Gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna

kl. 1,2,3

gr. 6

14.20

s.gim. piwnica

A.Paradowska

 

Zajęcia logopedyczne

kl. 1a

10.20

125

I.Zawartowska

 

Zajęcia logopedyczne

kl. 2b

13.15

125

I.Zawartowska


Pomagają nam