Język strony
Zaloguj się do dzienniczka

Sukcesy uczniów

L.p.

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

Nauczyciel prowadzący

1.

Joanna Hermann

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

finalistka

Monika Pontus-Ćwir

2.

Joanna Hermann

Konkurs Matematyczny
"Złota Żabka"

II miejsce

Monika Pontus-Ćwir

3.

Joanna Hermann

Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia

III miejsce

Aleksandra Sommerfeld

4.

Jan Bobrowski

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

finalista

Monika Pontus-Ćwir

5.

Jan Bylicki

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy

finalista

Karol Bielski

6.

Maciej Kołodziejczyk

Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia

IV miejsce

Aleksandra Sommerfeld

7.

Bartosz Kałmuczak,
Maciej Kustusz,
Franciszka Jędraszak,
Barbara Biechońska,

Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia

laureaci

Aleksandra Sommerfeld

8.

Maciej Jezierski,
Barbara Biechońska,
Amelia Wieczorek,
Maciej Kołodziejczyk,
Gabriela Olszewska,
Zofia Ratajczak,
Antonina Łęcka,
Joanna Hermann

Ogólnopolski Konkurs "Z poprawną polszczyzną
na co dzień"

finaliści

Magdalena
Spychała-Reiss,
Adrianna Haładuda

9.

Zosia Bukowska,
Alicja Ćwir,
Frania Jędraszak,
Maciej Kołodziejczyk,
Michał Machota,
Mateusz Taterka,
Franciszek Celm

Genius Logicus A

Międzynarodowy Mistrz

Aleksandra Sommerfeld

10.

Nikodem Dziewiatowski,
Anna Łęcka,
Zosia Bukowska,
Adam Hermann,
Antoni Lenicki,
Joanna Hermann

Genius Logicus B

Międzynarodowy Mistrz

Aleksandra Sommerfeld

 11.

Tymek Górski,
Mikołaj Myszkowski,
Kacper Roemer,
Wojciech Korcz,
Lubek Piriankow,
Jakub Śmigórski,
Ignacy Szlegel,

Międzynarodowy Konkurs Kreatywności „Odyseja Umysłu”

I miejsce

Anna Matyja-Bielska,
Agnieszka Kroll

 12.

Aleksandra Baumgart,
Maya Machota,
Filip Rochowiak,

Międzyszkolny Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy "Dąbczak"

III miejsce

Basia Kowalik

13.

Karolina Płaza

 Ogólnopolski Mistrzostwa Sportów Zimowych dla Szkół Niepublicznych

II miejsce
(snowboard)

Anna Paradowska

14.

Julia Rogowska,
Jan Płończak

  Ogólnopolski Mistrzostwa Sportów Zimowych dla Szkół Niepublicznych  III miejsce
(snowboard)
Anna Paradowska

 

Pomagają nam