Język strony
Zaloguj się do dzienniczka

Kadra pedagogiczna

 

 


Barbara Shiell
barbara.shiell@debinka.pl

 


język angielski

 

 


Justyna Karasińska
justyna.karasinska@debinka.pl

 


język angielski

 

 

Erwina Jiya

 

 

język angielski

 

 


Ewa Stokłosa
ewamst@poczta.onet.pl

 


język angielski,
język hiszpański

 

 


Renata Kuśnierczak
renata.kusnierczak@debinka.pl

 


język niemiecki, historia

 

 


Ewa Zalita
ewa.zalita@debinka.pl

 


język niemiecki 

 

 


Dagmara Pietruszewska
dagmara.pietruszewska@debinka.pl

 


 język hiszpański

 

Adrianna Haładuda
adriana.haladuda@debinka.pl

język polski

 

 


Magdalena Spychała-Reiss
magda.spychala@debinka.pl

 


język polski

 

 


Piotr Reiss
piotr.reiss@debinka.pl

 


język polski

 

 


Agnieszka  Kroll
agnieszka.kroll@debinka.pl

 


historia, wiedza o społeczeństwie,
edukacja dla bezpieczeństwa

 

Adam Bech
adam.bech@debinka.pl

historia

 

 


Anna Matyja-Bielska
anna.matyja@debinka.pl

 


filozofia

 

 


Tadeusz Pietrulewicz
tadeusz.pietrulewicz@debinka.pl  

 


religia

 

 


Monika Pontus-Ćwir
monika.cwir@debinka.pl

 

 

matematyka

 

 


Agnieszka
Telążka-Hederych
agnieszka.telazka@debinka.pl

 


matematyka

 

 


Teresa Myszkowska
teresa.myszkowska@debinka.pl

 


matematyka, informatyka

 

Jakub Laszuk
jakub.laszuk@debinka.pl

matematyka, informatyka

 

 


Aneta Dwornik
aneta.dwornik@debinka.pl

 


fizyka

 

 

Dominika Jasińska

 

 

chemia

 

 


Karol Bielski
karol.bielski@debinka.pl

 


biologia

 

 


Barbara Kowalik
barbara.kowalik@debinka.pl

 


geografia

 

 


Grażyna Bober
grazyna.bober@debinka.pl

 


plastyka,
technika

 

 
Karol Napieralski

 

 
muzyka

 

 


Aleksandra Sommerfeld
aleksandra.sommerfeld@debinka.pl

 


psycholog szkolny

 

 


Izabela Zawartowska
iza.zawartowska@debinka.pl

 


psycholog szkolny

 

 


Anna Paradowska
anna.paradowska@debinka.pl

 


wychowanie fizyczne

 

 


Łukasz Dziewulski
lukasz.dziewulski@debinka.pl

 


wychowanie fizyczne

 

 


Jacek Paradowski
jacek.paradowski@debinka.pl

 


wychowanie fizyczne

 

 


Małgorzata Jarosz
malgorzata.jarosz@debinka.pl

 


biblioteka

 

 

Pomagają nam