Język strony
Zaloguj się do dzienniczka

2014 - 2015

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

Nauczyciel prowadzący

Antonina Łęcka

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

laureatka

 Magdalena Spychała - Reiss

Jakub Jezierski

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

laureat

 Piotr Reiss

Mikołaj Dziewiatowski

Wojewódzki Konkurs Matematycznego

laureat

 Agnieszka Telążka

Franciszek Świderski

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

finalista

 Magdalena Spychała - Reiss

Helena Bukowska

Ogólnopolski Konkurs Poprawnej Polszczyzny

laureatka

 Krystyna Przybył

Karol Kieszkowski

VIII Międzyszkolny Konkurs o tytuł Mistrza Ortografii dla uczniów klas szóstych szkół podstawowych

laureat

 Magdalena Spychała - Reiss

Karol Kieszkowski

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny Szkół Podstawowych Miasta Poznania (kl. IV –VI).

finalista

 Magdalena Spychała - Reiss

Ryszard Pankiewicz

VIII Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

nagroda

 Basia Kowalik

Jagna Szerszenowicz

VIII Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

nagroda

 Basia Kowalik

Jan Płończak

XX Ogólnopolskie Zimowe Igrzyska Szkół Niepublicznych

V-ce Mistrz Polski

w snowboardzie

Anna Paradowska

Jacek Paradowski

Bartek Olewski

XX Ogólnopolskie Zimowe Igrzyska Szkół Niepublicznych

VI m-ce

w snowboardzie

Anna Paradowska

Jacek Paradowski

Katarzyna Jędrzejczak

XX Ogólnopolskie Zimowe Igrzyska Szkół Niepublicznych

IV m-ce w łyżwiarstwie szybkim

Anna Paradowska

Jacek Paradowski

Zofia Płończak

XX Ogólnopolskie Zimowe Igrzyska Szkół Niepublicznych

III m-ce w narciarstwie zjazdowym

Anna Paradowska

Jacek Paradowski

Barbara Dudzińska

XX Ogólnopolskie Zimowe Igrzyska Szkół Niepublicznych

VI m-c w narciarstwie zjazdowym

Anna Paradowska

Jacek Paradowski

Noe Rosenfeld

Mistrzostwa Polski Młodzików
w Szachach

finalista

Emilia Podymska

Noe Rosenfeld

Mistrzostwa Międzywojewódzkie
w Szachach do lat 9

VI miejsce

Emilia Podymska

Stanisław Przychodzki

Mistrzostwa Wielkopolski do lat 7 w Szachach

V miejsce

Emilia Podymska

Zofia Prawucka

Turniej Smerfów
 i Gargameli

II miejsce

Emilia Podymska

Joanna Lewicka

III Indywidualne Mistrzostwa Gminy Stęszew w Szachach

IV miejsce

Emilia Podymska

Nell Dykcik

Mistrzostwa Wielkopolski do lat 7 w Szachach

VIII miejsce

Emilia Podymska

Antonio Świrko

Mistrzostwa Wielkopolski do lat 7 w Szachach

XI miejsce

Emilia Podymska

Antoni Lenicki

IV Indywidualne Mistrzostwa Szkół Niepublicznych Miasta Poznania w Szachach

II miejsce

Jerzy Szkudlarz

Joanna Lewicka

V Mistrzostwa Poznania w Szachach

II miejsce

Emilia Podymska

Zofia Prawucka

V Mistrzostwa Poznania do lat 7 w Szachach

III miejsce

Emilia Podymska

Franiszek Leśniewski

V Mistrzostwa Poznania do lat 7 w Szachach

V miejsce

Emilia Podymska
Noe Rosenfeld Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów w Szachach do lat 9 III miejsce Emilia Podymska
Antoni Lenicki Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów w Szachach do lat 11 XIV miejsce Jerzy Szkudlarz

 

Pomagają nam